Волинська область, Іваничівський район

"Посміхнемось щиро Вишні"

Дата: 17.10.2017 15:48

17 жовтня в ЗОШ  I-III ст. с.Павлівка відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні». В конкурсі прийняло 15 конкурсантів із семи шкіл Павлівської громади.  На початку заходу головний спеціаліст відділу Неоніла Вижва, привітала та ознайомила учасників з умовами конкурсу,а також представила членів журі.

Конкурс відбувався в трьох номінаціях,а саме: «Вишневі усмішки», «Власні усмішки», «Веселий пензлик» та проходив за чотирьма віковими категоріями. Призові місця виборолили: I-ше місце- Роман Піварчук с.Старий Порицьк (вікова категорія 10-12 років) ,I-ше місце- Софія Шелест с.Риковичі (вікова категорія 13-15 років) та розділили II-ге місце учні шкіл ЗОШ I-II ст. с.Жашковичі та ЗОШ I-III ст. с.Павлівка. Переможці були нагороджені грамотами Павлівської сільської ради та представлятимуть громаду на обласному етапі конкурсу.

По завершенню дійства провідний спеціаліст відділу Олена Шумик детально проаналізувала кожен виступ та надала відповідні методичні рекомендації.