Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора ЗОШ І-ІІ ступеня с. Жашковичі

Дата: 06.09.2018 15:58

Увага конкурс!

Відповідно до пункту 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про освіту», статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту», рішення сесії  Павлівської сільської ради від  30 серпня 2018 року №       «Про затвердження положення про конкурс», розпорядження Павлівського сільського голови від  30.08. 2018  № 73 «Про утворення комісії для проведення конкурсного відбору на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Жашковичі» та в зв’язку з наявністю вакантної посади директора загальноосвітньої школи оголошується  конкурс на заміщення  посади:

Директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступеня с. Жашковичі

Місцезнаходження закладу: вул. Поліщука,15, с. Жашковичі, Іваничівський  район, Волинська область.

Оплата праці визначається відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», наказу Міністерства освіти і науки України від  26.09.2005  № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» та умов контракту.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Посаду керівника закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України,  вільно володіє державною мовою та має вищу освіту на рівні спеціаліста або магістра, стаж педагогічної роботи  не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі подають з 06.09.2018 року по 28.09.2018р. включно до конкурсної комісії за адресою: с. Павлівка , вулиця Незалежності, 12, такі документи:

–       заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України « Про захист персональних даних»;

–       заповнену особову картку (форма П-2 ДС);

–       автобіографію;

–       дві фотокартки 3х4 см;

–      копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

–      копії паспорта та ідентифікаційного коду;

–      копію трудової книжки;

–      медичну довідку;

–      копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

–      мотиваційний лист довільної форми;

–      перспективний план розвитку навчального закладу на один рік і п’ять років. Перспективний план розвитку  закладу освіти на 5 років не подається особами, передпенсійного та пенсійного віку (передпенсійний вік в розумінні цього Порядку є вік особи за 2 роки до досягнення нею пенсійного віку, встановленого статтею 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»);

–      копію атестаційного листа про успішне проходження атестації керівних кадрів у порядку, встановленому центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти (не подається особами, які не проходили атестацію).

Кандидат також може подати іншу інформацію на власний розсуд.

Особа пред’являє оригінали документів, копії яких подаються до конкурсної комісії.

Звертаємо увагу кандидатів, конкурсний відбір переможця конкурсу здійснюється за результатами:

перевірки на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», а також Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» на період до 2029 року, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 року № 988-р;

перевірки професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану на 2 роки або на 6 років розвитку закладу загальної середньої освіти (на два роки – для особи, яка претендує на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше), а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Дату та місце початку конкурсного відбору учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.