Павлівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ. Організатор торгів - Головне управління Держгеокадастру у Волинській області.

Дата: 08.08.2019 16:25
Кількість переглядів: 704

 

ІНФОРМАЦІЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ ЕЛЕКТРОННИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГІВ У ФОРМІ АУКЦІОНУ

 З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

   Організатор електронних земельних торгів: Головне управління Держгеокадастру у Волинській області.

   Виконавець електронних земельних торгів: ПП «Фірма «СОМГІЗ», 79012, м.Львів, вул.Сахарова,46.

 • Право оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення, що розташована за адресою: Волинська область, Іваничівський район, Риковичівська сільська рада (за межами населеного пункту);
 • кадастровий номер: 0721185600:04:000:0277;
 • площа:  15,7500га;
 • категорія земель - землі сільськогосподарського призначення;
 • цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

 

   Стартовий розмір річної орендної плати – 4194грн.16коп. (Чотири тисячі сто дев’яносто чотири грн.16коп.) без ПДВ.

   Строк користування земельною ділянкою – 7(сім) років.

   Обмеження на використання земельної ділянки: Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки, встановлені Порядком ведення Державного земельного кадастру, затвердженого Постановою Кабінету міністрів України від 17.10.2012р. №1051, не зареєстровано.

 

Порядок оформлення результатів електронних торгів та умови продажу:

 1. Протокол земельних торгів підписується Переможцем електронних торгів, оператором системи електронних торгів як Ліцитатором електронних земельних торгів, виконавцем електронних земельних торгів та Організатором електронних земельних торгів за допомогою електронного цифрового підпису з накладенням електронного цифрового підпису юридичної особи в день проведення електронних торгів. 
 2. Договір оренди земельної ділянки між Головним управлінням Держгеокадастру у Волинській області та Переможцем торгів укладається безпосередньо в день проведення електронних торгів.
 3. Ціна продажу лоту, право користування яким набуто на земельних торгах у формі аукціону, сплачується переможцем торгів не пізніше 3 (трьох) банківських днів з дня укладання договору оренди земельної ділянки.
 4. Право користування земельною ділянкою, набуте за результатами проведення електронних торгів, підлягає державній реєстрації в порядку визначеному законом.
 5. Переможець земельних електронних торгів зобов'язується:

5.1. Відповідно до п.6. ст.135, п.5. ст.135, п.31. ст. 137 Земельного кодексу України  та на виконання Наказу Головного управління Держгеокадастру Волинській області №3-227/15-19-СГ від 05.03.2019р.:

- сплатити Виконавцю земельних торгів винагороду у розмірі 50 відсотків річної плати за користування земельною ділянкою (у разі продажу права на земельну ділянку (оренди, суперфіцію, емфітевзису), що склалась за результатами електронних торгів, але не більш як 2000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян;

- відшкодувати витрати на організацію і проведення торгів здійснюється учасником, що став переможцем;

5.2. Відповідно до п.5. ст.136 Земельного кодексу України:

- відшкодувати Виконавцю земельних торгів витрати на підготовку лоту до проведення земельних торгів в сумі: 22460грн.98коп. (Двадцять дві тисячі чотириста шістдесят грн.98коп.);

5.3. На виконання ст.96 ЗКУ забезпечувати використання землі за цільовим призначенням. Забороняється зміна цільового призначення на весь строк дії договору оренди землі;

 1. Переможцю електронних земельних торгів, який відмовиться від підписання протоколу електронних земельних торгів в день проведення електронних земельних торгів, укладення договору оренди земельної ділянки в день проведення електронних земельних торгів, розрахунку за придбаний лот в повному обсязі та в терміни, визначені чинним законодавством – не пізніше трьох банківських днів з дати підписання договору оренди земельної ділянки, гарантійний внесок не повертається, результати електронних земельних торгів анульовуються, сам учасник до наступних електронних земельних торгів з продажу даного лоту не допускається, а кошти в розмірі продажної ціни, що склалася за результатами торгів; кошти в розмірі винагороди Виконавця; витрати, здійснені Виконавцем на підготовку лота до продажу стягуються з Переможця торгів, як неустойка (ст.549 ЦКУ) в судовому порядку згідно чинного законодавства.

 

Для участі в електронних земельних торгах необхідно:

 1. Сплатити з рахунку, відкритого в банку :
 • реєстраційний внесок – 1003,50грн. на рахунок ПП “Фірма “СОМГІЗ” п/р26001904420002 в АТ “ТАСКОМБАНК”, МФО 339500, ЄДРПОУ 20810095; призначення платежу: «Реєстраційний внесок».
 • гарантійний внесок – 209грн.71коп. (Двісті дев’ять грн.71коп.) на рахунок ПП “Фірма “СОМГІЗ” п/р26002904420001 в АТ “ТАСКОМБАНК”, МФО 339500, ЄДРПОУ 20810095; призначення платежу: «Гарантійний внесок».
 1. Зареєструватися у системі електронних торгів.
 2. Подати заяву про участь в електронних земельних торгах у системі електронних земельних торгів. Разом із заявою про участь в електронних земельних торгах подаються документи, що підтверджують сплату реєстраційних та гарантійних внесків та підтвердні документи згідно переліку документів, необхідних для участі в електронних земельних торгах.

Відповідальна особа – Цифуляк Оксана Іванівна. Телефон для довідок: (032)244-30-92, +380961315421.

Електронні земельні торги призначено на 06 вересня 2019р.

Прийом заяв про участь в електронних земельних торгах починається з моменту розміщення оголошення про проведення електронних земельних торгів і закінчується за три робочих дні до початку їх проведення. Останній день прийому заяв 03 вересня 2019р. до 09год.00хв. включно.

Заява про участь в електронних земельних торгах та документи, які до неї додаються, повинні бути засвідчені електронним цифровим підписом фізичної особи або керівника (уповноваженої особи) юридичної особи чи електронним цифровим підписом юридичної особи, спеціально призначеним для таких цілей (для юридичних осіб).

У разі зазначення під час реєстрації недостовірних відомостей чи відомостей не в повному обсязі, передбачених цим Порядком, неможливості набуття права користування земельною ділянкою з відповідним цільовим призначенням виконавець електронних земельних торгів не пізніше наступного дня після отримання заяви та/або документів не допускає до участі в електронних земельних торгах користувача та надсилає йому повідомлення з обґрунтуванням підстави не допуску.

Виконавець перевіряє відповідність заяви про участь в електронних земельних торгах вимогам, визначеним Порядку, та у разі її відповідності автоматично присвоює заяві реєстраційний номер, фіксує дату і час її подання, реєструє користувача як учасника та не пізніше наступного дня після отримання документів надсилає йому аукціонний вхідний квиток.

Після отримання аукціонного вхідного квитка учасник не пізніше 19 год. 00 хв. дня, що передує дню проведення електронних земельних торгів, додає його до своєї заяви про участь та завантажених документів у системі електронних торгів. Аукціонний вхідний квиток є підставою для здійснення (активації) або анулювання учасником цінової пропозиції під час електронних земельних торгів.

Місце проведення торгів: електронний майданчик ДП «СЕТАМ» https://land.setam.net.ua/auction.

Початок торгів о 09.00 год. за адресою: електронний майданчик ДП «СЕТАМ» https://land.setam.net.ua/auction.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ФІРМА «СОМГІЗ»

ПЕРЕЛІК

ДОКУМЕНТІВ, ЩО ДОДАЮТЬСЯ ДО ЗАЯВИ НА УЧАСТЬ В ЕЛЕКТРОННИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГАХ

З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

 ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ:

 1. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (розширена форма), в якому повинно бути вказано, що основним видом діяльності є ведення сільськогосподарського виробництва.
 2. Свідоцтво платника податку на додану вартість (при наявності).
 3. Довідка з банку, про відкриття рахунку, з якого перераховано гарантійний та реєстраційний внесок. 
 4. Документ, що підтверджує повноваження представника юридичної особи підписувати від її імені документи.
 5. Документ, що підтверджує представника юридичної особи (паспорт 1,2,3,5 сторінки).
 6. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків представника юридичної особи.
 7. Згода на обробку персональних даних згідно додатку до переліку.
 8. Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску.
 9. Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску.

 

ПЕРЕЛІК

ДОКУМЕНТІВ, ЩО ДОДАЮТЬСЯ ДО ЗАЯВИ НА УЧАСТЬ

В ЕЛЕКТРОННИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГАХ З ПРОДАЖУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ДЛЯ  СУБ”ЄКТА ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ:

 1. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (розширена форма), в якому повинно бути вказано, що основним видом діяльності є ведення сільськогосподарського виробництва.
 2. Свідоцтво платника податку на додану вартість (при наявності).
 3. Довідка з банку, про відкриття рахунку, з якого перераховано гарантійний та реєстраційний внесок. 
 4. Документ, що підтверджує особу (паспорт).
 5. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.
 6. Згода на обробку персональних даних згідно додатку до переліку.
 7. Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску.
 8. Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЕРЕЛІК

ДОКУМЕНТІВ, ЩО ДОДАЮТЬСЯ ДО ЗАЯВИ НА УЧАСТЬ

В ЕЛЕКТРОННИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГАХ

 З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ДЛЯ  ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ:

 1. Документ, що підтверджує особу (паспорт).
 2. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.
 3. Довідка з банку про відкриття рахунку, з якого перераховано гарантійний та реєстраційний внесок.
 4. Згода на обробку персональних даних згідно додатку до переліку.
 5. Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску.
 6. Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску.

 

Фізична особа повинна мати сільськогосподарську освіту або досвід роботи у сільському господарстві чи займатися веденням товарного сільськогосподарського виробництва.

            При цьому необхідно додати один з підтвердних документів:

 1. Диплом про освіту.
 2. Виписка з трудової книжки.
 3. Довідку з місця праці (діяльність підприємства, установи повинна бути пов’язана із сільським господарством).
 4. Інший документ, що підтверджує те, що особа займається веденням сільськогосподарського виробництва.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                ДОДАТОК

                                                                            ДО ПЕРЕЛІКУ ДОКУМЕНТІВ, ЩО ДОДАЮТЬСЯ

                                                                            ДО ЗАЯВИ НА УЧАСТЬ В ЕЛЕКТРОННИХ

                                                                            ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГАХ

 

                       

 

ЗГОДА

суб'єкта персональних даних  на обробку персональних даних

 

Я, _____________________________________________________________________________________________ ,

                                                                                                             (П. І. Б.)

(народився «____» ____________ 19___ року, паспорт серії ___ №____________) шляхом підписання цього тексту, відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» від 1 червня 2010 року, № 2297-УІ надаю згоду Приватне підприємство «Фірма «СОМГІЗ» на обробку моїх особистих персональних даних у картотеках та/або за допомогою інформаційно-телекомунікаційної системи бази персональних даних контрагентів суб’єкта господарювання з метою ведення господарської діяльності, виконання вимог чинного законодавства.

Зобов’язуюсь при зміні моїх персональних даних надавати у найкоротший термін ПП «Фірма «СОМГІЗ» уточнену інформацію та подавати оригінали відповідних документів для внесення моїх нових особистих даних до бази персональних даних «Контрагенти» суб’єкта господарювання.

 

«____» ____________ 20___ року, ____________________________________________________  (____________________)

 

Особу та підпис ________________________ перевірено

 

Відповідальна особа ______________________________________________________________  (___                                    _)

М. П.

 

 

 

Я, _______________________________________

_________________________________________

посвідчую, що отримав повідомлення про включення інформації про мене до бази персональних даних з метою ведення господарської діяльності, виконання вимог чинного законодавства, а також відомості про мої права, визначені Законом України «Про захист персональних даних», і про осіб, яким мої дані надаються, для виконання зазначеної мети.

 

«___» ____________________ 20___ року.

______________________

(підпис)

 

Повідомляємо, що надані Вами відомості включені до бази персональних даних (ПП «Фірма «СОМГІЗ») з ведення господарської діяльності, виконання вимог чинного законодавства. Відповідно до ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» суб’єкт персональних даних має право:

1) знати про місцезнаходження бази даних, яка містить його персональні дані, її призначення та найменування, місцезнаходження її володільця чи розпорядника;

2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, зокрема інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані, що містяться у базі персональних даних;

3) на доступ до своїх персональних даних, що містяться у відповідній базі персональних даних;

4) отримувати не пізніш як за 30 календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи зберігаються його персональні дані у відповідній базі персональних даних, а також отримувати зміст його персональних даних, що зберігаються;

5) пред’являти вмотивовану вимогу із запереченням проти обробки своїх персональних даних органами державної влади, органами місцевого самоврядування при здійсненні їхніх повноважень, передбачених законом;

6) пред’являти вмотивовану вимогу щодо зміни або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем та розпорядником цієї бази, якщо ці дані обробляються незаконно чи є недостовірними;

7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв’язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними чи ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;

8) звертатися з питань захисту своїх прав щодо персональних даних до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, до повноважень яких належить здійснення захисту персональних даних;

9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних.

 

 

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО

«ФІРМА «СОМГІЗ»

ПЕРЕЛІК

ДОКУМЕНТІВ, ЩО ДОДАЮТЬСЯ ДО ЗАЯВИ НА УЧАСТЬ В ЕЛЕКТРОННИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГАХ

З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

 ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ:

 1. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (розширена форма), в якому повинно бути вказано, що основним видом діяльності є ведення сільськогосподарського виробництва.
 2. Свідоцтво платника податку на додану вартість (при наявності).
 3. Довідка з банку, про відкриття рахунку, з якого перераховано гарантійний та реєстраційний внесок.  
 4. Документ, що підтверджує повноваження представника юридичної особи підписувати від її імені документи.
 5. Документ, що підтверджує представника юридичної особи (паспорт 1,2,3,5 сторінки).
 6. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків представника юридичної особи.
 7. Згода на обробку персональних даних згідно додатку до переліку.
 8. Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску.
 9. Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску.

 

ПЕРЕЛІК

ДОКУМЕНТІВ, ЩО ДОДАЮТЬСЯ ДО ЗАЯВИ НА УЧАСТЬ

В ЕЛЕКТРОННИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГАХ З ПРОДАЖУ З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ДЛЯ  СУБ”ЄКТА ПІДПРИЄМНИЦЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ:

 1. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців (розширена форма), в якому повинно бути вказано, що основним видом діяльності є ведення сільськогосподарського виробництва.
 2. Свідоцтво платника податку на додану вартість (при наявності).
 3. Довідка з банку, про відкриття рахунку, з якого перераховано гарантійний та реєстраційний внесок. 
 4. Документ, що підтверджує особу (паспорт).
 5. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.
 6. Згода на обробку персональних даних згідно додатку до переліку.
 7. Документ, що підтверджує сплату гарантійного внеску.
 8. Документ, що підтверджує сплату реєстраційного внеску.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЕРЕЛІК

ДОКУМЕНТІВ, ЩО ДОДАЮТЬСЯ ДО ЗАЯВИ НА УЧАСТЬ

В ЕЛЕКТРОННИХ ЗЕМЕЛЬНИХ ТОРГАХ

 З ПРОДАЖУ ПРАВА ОРЕНДИ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ

ДЛЯ  ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ:

 1. Документ, що підтверджує особу (паспорт).
 2. Довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків.
 3. Довідка з банку про відкриття рахунку, з якого перераховано гарантійний та реєстраційний внесок.
 4. Згода на обробку персональних даних згідно додатку до

  « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь