Павлівська громада
Волинська область, Володимир-Волинський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ПОЗАЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

Дата: 13.07.2020 15:49
Кількість переглядів: 327

ПРОТОКОЛ № 9

ПОЗАЧЕРГОВОГО ЗАСІДАННЯ  КОМІСІЇ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ

ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

13 липня 2020 року                                                                                                                            с. Павлівка   

Головував: Сапожник Андрій Степанович – сільський голова,  голова  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  (далі – Комісія).

Присутні: члени Комісії (Р. Бадивський, А. Павлович, В. Матвійчук, С. Фіть), члени групи оперативного реагування (О. Стасюк, С. Лаць).

Запрошені: заступник сільського голови Петренко Н.А., в.о. старости сіл Радовичі та Щенятин – Матіяш М.В., с. Жашковичі –  Власюк Г.В., сіл Колона та Волиця – Лук’янчук Л.А., сіл Старий Порицьк та Клопочин –  Єдинак Т.В.

Слухали:

1. Про  наслідки стихії, що сталася на території Павлівської громади 11 липня 2020 року, пов’язаної із сильними дощовими опадами, градом та вітром.

2. Про протиепідемічну ситуацію на території громади та застосування посилення протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

По першому питанню:

Доповідач:  Фіть Сергій Ігорович – відповідальна особа за цивільний захист, про епідемічну ситуацію пов’язану із загрозою поширення коронавірусу.

В обговоренні взяли участь: Сапожник А.С., Матіяш М.В.

Інтенсивні опади, які мали місце 11 липня поточного року на території Павлівської громади, призвели до часткового руйнування споруд (дахів) в селах Старосілля, Радовичі, Павлівка Іваничівського району Волинської області.

Зруйновані  стихією покрівлі та фасади одноосібних житлових будинків та господарських споруд, вибиті металопластикові вікна,  металопластикові двері та скляні шибки у вікнах.

По об’єктах соціальної сфери у с. Старосілля пошкоджено покрівлі ФАПу, клубу та закладу дошкільної та загальної освіти (в т. ч. фасад, вікна, підвіконники, ринви).  

На території сіл громади знищені сільськогосподарські посіви.

Комісія ВИРІШИЛА:

1. Інформацію прийняти до уваги.

2. Попередньо визначити, що ситуація, пов'язана з наслідками дії активного циклону, що пройшов над частиною території Павлівської громади, призвела до надзвичайної ситуації об’єктового рівня та відповідає пункту 7 постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 року № 368 «Про затвердження Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за її рівнями».

Відповідно до Державного класифікатора надзвичайних ситуацій  ДК 019-2010 вищезазначена надзвичайна ситуація може бути віднесена до коду 20000 НС природного характеру, 20300 метеорологічні НС, 20310 метеорологічні НС, пов’язані з атмосферними опадами, 20312 НС, пов’язана з крупним градом (діаметром 20 мм і більше).

3. Головному спеціалісту з військового обліку та бронювання сільської ради (Фітю С.І.):

3.1. Спланувати та затвердити План заходів з ліквідації наслідків зазначеної ситуації.

Термін: негайно

3.2. Задокументувати збитки нанесених стихією об’єктам господарювання, закладам соціальної сфери, житловим будинкам,  пошкоджених внаслідок стихійного лиха.

Термін: до 15.07.2020 року

3.3. Створити, із залученням техніки та працівників КП «ЖКГ Павлівської сільської ради» оперативну групу, для залучення до проведення відновлювальних робіт.

Термін: до 15.07.2020 року

4. Виконавчому комітету сільської ради:

4.1. Організувати збір та узагальнення інформації про наслідки стихії, що сталася на території Павлівської громади 11 липня 2020 року, пов’язаної із сильними дощовими опадами, градом та вітром.

3.2. Для встановлення пошкоджень, завданих сільськогосподарським    угіддям, створити комісії:

- в селах Старий Порицьк, Клопочин: в.о. староста с. Старий Порицьк, Клопочин Єдинак Т.В, провідний спеціаліст відділу земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності Никитюк М.С., депутати Хамула О.В. та Юсковець М.І.;

- в селі Жашковичі: в.о. старости с. Жашковичі Власюк Г.В., головний спеціаліст відділу земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності Василюк В.В., депутат Іщук А.Є.;

- в селі Старосілля: заступник сільського голови Петренко Н.А., головний спеціаліст відділу земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності Пенцак Л.І,. депутат Мороз М.С.;

- в селах Радовичі та Щенятин; в.о. старости сіл Радовичі та Щенятин Матіяш М.В., провідний спеціаліст відділу земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності Никитюк М.С., депутат Морозюк Т.В.;

- в селах Колона та Волиця; в.о. старости сіл Колона та Волиця Лук’янчук Л.А., головний спеціаліст відділу земельних ресурсів, охорони природного середовища та комунальної власності Василюк В.В., депутати Кузьмич Л.М. та Шевчук З.В.

Термін: до 15.07.2020 року

4.3 Здійснити обстеження посівів сільськогосподарських культур, що зазнали пошкоджень внаслідок стихійного лиха (градобою) та скласти акти обстежень за результатами обстеження.

Термін: до 17.07.2020 року

4.4. Підготувати листа та необхідну документацію на Іваничівську районну державну адміністрацію щодо виділення коштів з районного резервного фонду.

Термін: до 17.07.2020 року

4.5. Підготувати листи-клопотання про сприяння у виділенні кошти для відшкодування наслідків стихійного лиха на Волинську обласну раду, депутатам обласної ради Бику О.В. та Лісовій А.С., народному депутату України Гузю І.П.

Термін: 13.07.2020 року

5. Контроль за виконанням рішення комісії з цього питання покласти на головного спеціаліста з військового обліку та бронювання сільської ради (Фіть С.І.).

По другому питанню:

Доповідач:  Фіть Сергій Ігорович – відповідальна особа за цивільний захист, про епідемічну ситуацію пов’язану із загрозою поширення коронавірусу.

В обговоренні взяли участь: Сапожник А.С., Стасюк О.В.

За результатами інформації та її обговорення комісія відмітила, що епідемічна ситуація в громаді частково погіршилась у зв’язку зі збільшенням кількості нових випадків захворюваності населення на COVID-19 і протягом трьох днів поспіль не відповідає ознакам для послаблення протиепідемічних заходів.

З урахуванням обговорення та беручи до уваги вимоги постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500, якою внесені зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» зі змінами (далі – Постанова) та рішення позачергового засідання Волинської регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Протокол № 27 від 06 липня 2020 року

Комісія ВИРІШИЛА:

1. Інформацію взяти до уваги.

2. За поданням головного державного санітарного лікаря області від 06 липня 2020 року № 6.1/6980 та з урахуванням аналізу епідемічної ситуації і наявності ознак для посилення протиепідемічних заходів продовжити на території громади посилення протиепідемічних заходів з встановленими особливостями діяльності та обмеженнями при проведенні масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних, у тому числі, весільних, поминальних, ювілейних, випускних вечорів тощо) заходів з кількістю учасників не більше 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів місцевого самоврядування;

- особливості та обмеження при проведенні масових заходів:

а) при вході та в місцях масового скупчення відвідувачів організовуються місця для обробки рук спиртовмісними антисептиками з концентрацією активно діючої речовини понад 60 % для ізопропілового спирту та понад 70 % етилового спирту та наноситься тимчасове маркування для забезпечення дотримання дистанції не менше 1,5 метри;

б) при проведенні заходів в приміщеннях, працівники та відвідувачі повинні перебувати в респіраторах або захисних масках, що прикривають рот та ніс протягом всього часу;

в) при проведенні заходів з розміщенням відвідувачів на сидячих місцях:

- відстань між окремо встановленими місцями для сидіння або столиками повинна становити не менше 1,5 метри;

- розміщення за одним столом дозволяється для не більше як чотирьох осіб (без урахування дітей віком до 14 років);

г) усім відвідувачам та працівникам закладів проводиться температурний скринінг при вході (на початку зміни);

ґ) дезінфекцію поверхонь проводиться не рідше, ніж кожні 2 години;

д) вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних засобів здійснюється не рідше, ніж кожні 2 години та після закінчення робочого дня/заходу;

е) провітрювання/кондиціонування приміщень проводиться протягом не менше 15 хвилин перед відкриттям та кожні дві години протягом дня;

є) харчування під час проведення заходів в приміщенні забороняється;

ж) здійснюється централізований збір використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією.                                                           

Термін: з 13 липня 2020 року

3. Головному спеціалісту з військового обліку та бронювання сільської ради (Фітю С.І.):

3.1. Забезпечити виконання та контроль за виконанням суб’єктами господарювання пункту 2 рішення цього Протоколу.

3.2. При прийнятті рішень керуватись цим протоколом та рішеннями Регіональної комісії.

Термін: постійно протягом дії карантину.

 

Голова комісії                                                                        А. САПОЖНИК

Секретар комісії                                                                     С. ФІТЬ


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь