"Співучу родину Павлівщини-2021"- обрано!

Дата: 22.08.2021 22:34

Фото без опису21 серпня  на території бази відпочинку «Шахтар», відбувся  другий родинний огляд-конкурс «Співуча родина Павлівщини - 2021», присвячений 30-й річниці незалежності України.Основною метою дійства стало виявлення родинних талантів, популяризація сімейних цінностей та згуртування родин.

Огляд-конкурс зібрав одинадцять неповторних та  талановитих сімей та родин. Кожен із виступів  був зворушливим та неповторним. Зі сцени лунали традиційні українські пісні: про Україну, маму, родинне коріння.

Своє пісенне мистецтво дарували:сімейний дует у складі  мами Тетяни та сина Павла Голібродів села Орищі, сімейне тріо Шкарадюків села Трубки, родинне тріо Тетяни Шемелюк, Зої та Анастасії Гурських села Радовичі,сімейний дует Ростислава та Світлани Матвійчуків села Грушів, дует мами та доньки сім’ї Кузьмичів  села Самоволя, дует дядька Миколи Пасічника та племінника Ігоря Мартиненка села Старосілля, тріо сестер «Копаньки» села Колона,родинний квартет у складі Петра та Антоніни Секунди та Степанаі Лідії Джиготи села Риковичі, родинний дует Соломії Шалай та Софії Коваль села Милятин, дует у складі мами та донечки Данилюків села Жашковичі, дует сестричок Катерини та Світлани Мозоли села Старий Порицьк.

Журі конкурсу, до складу якого увійшли  Ніна Петренко – заступник сільського голови, голова журі, Світлана Тарасюк  -  керівник народного аматорського пісні і танцю «Прибужжя» КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту Іваничівської селищної ради», Лілія Васага  - керівник зразкового аматорського ансамблю «Прибужаночка» КЗ «Центр культури, дозвілля та спорту Іваничівської селищної ради», Вікторія Чернета  -  вчитель музики Павлівського ліцею,  визначило переможців.

Ними стали: родинний дует Соломії Шалай та Софії Коваль села Милятин (III-тє місце), тріо сестер «Копаньки» села Колона (II-місце), сімейний дует у складі  мами Тетяни та сина Павла Голібродів села Орищі (I-ше місце), Гран –прі конкурсу отримали сімейний дует Ростислава та Світлани Матвійчуків села Грушів.

Переможці та учасники заходу були нагородженні грамотами, подяками сільського голови Андрія Сапожника та подарунковими сертифікатами.

Співучі родини Павлівщини  подарували присутнім яскравий, емоційний, вишуканий концерт, у вінку якого сплетися українська народна і сучасна пісня, звуки мелодій і щира українська душа. Хай  родовід українського народу не обривається, духовний світ не втрачається, а переходить у спадок, через культурний зв'язок  часів і  поколінь, через пам'ять народу.