Конкурс на заміщення вакантної посади!!!!

Дата: 29.10.2021 12:45

Павлівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення посади директора Інклюзивно-ресурсного центру Павлівської сільської ради Волинської області (далі – директор ІРЦ).

Повне найменування: Інклюзивно-ресурсний центр Павлівської сільської ради Волинської області

Юридична адреса ІРЦ: 45342, вул.. Лесі Українки, 28, с. Старосілля, Володимир-Волинського району Волинської області

Найменування посади:

- директор Інклюзивно-ресурсного центру Павлівської сільської ради Волинської області.

Умови оплати праці:

- посадовий оклад згідно 16 тарифного розряду.;

- на оплату праці директора ІРЦ розповсюджуються умови, передбачені Законом України «Про освіту» в частині оплати праці педагогічних працівників.

Директор ІРЦ призначається за конкурсом на заміщення вакантної посади строком на п’ять років. Права, обов’язки і відповідальність директора ІРЦ, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.

Вимоги до посади:

• вища освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста за спеціальністю «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія»;
  • знання Конституції України, законів України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», постанов Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої освіти», «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр»;
  • володіння навиками підготовки ділових документів, досвід та вміння працювати з людьми;
  • вільне володіння державною мовою, володіння основними навиками роботи на комп’ютері з відповідними програмними засобами.

Документи подаються до Гуманітарного відділу Павлівської сільської ради  до 26 листопада 2021 року за адресою: с.Павлівка, вул. Незалежності, 27б, гуманітарний відділ.

Перелік документів:

• копію паспорта громадянина України;
  • письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
  • копію трудової книжки;
  • копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • письмова згода на збір та обробку персональних даних;
  • заповнену особову картку працівника (форма П-2);
  • копію додатка до свідоцтва (атестата) про повну загальну середню освіту.

Конкурс складається з двох етапів: кваліфікаційних іспит та співбесіда (в приміщенні сільської ради).Дати проведення іспитів буде повідомлено додатково.

Кваліфікаційний іспит для директора ІРЦ проводиться за напрямами:

- знання законодавства у сфері освіти дітей з особливими освітніми потребами;

- знання основ спеціальної педагогіки;

- знання основ управління діяльністю ІРЦ.

Іспит складається з 6-ти питань за напрямками, у вищезазначених пунктах. Загальний час для проведення іспиту становить не більш, як 1 год. 20 хвилин.

Контактна особа – Вижва Неоніла Володимирівна, головний спеціаліст гуманітарного відділу Павлівської сільської ради (0977426883).

Орієнтовний перелік питань для проведення кваліфікаційного іспиту на посаду директора Інклюзивно-ресурсного центру Павлівської сільської ради Волинської області