Увага!!!ЦНАП інформує!!!

Дата: 25.01.2022 13:22

Послуги соціальної сфери були та залишаються одними з найбільш запитуваних у ЦНАП Павлівської сільської ради. Нині тут можна оформити близько 80 видів послуг, суб’єктами надання яких є управління соціального захисту населення Володимир-Волинської районної державної адміністрації та служба у справах дітей та сім’ї Павлівської сільської ради.

Нагадуємо, що детальну інформацію та консультацію з питань оформлення та призначення усіх соціальних допомог, гарантованих державою, у тому числі житлових субсидій, допомог сім’ям з дітьми, надання пільг та компенсацій, матеріальної допомоги, та інших питань сфери соціального захисту населення можна отримати у нашому ЦНАП (с.Павлівка, вул.Незалежності,27б). Прийом проводять Морозюк Тамара (0960085386), Вакула Лариса (0974893197) та Гуменюк Тетяна ( 0961720211).

Враховуючи карантинні обмеження та з метою недопущення скупчення людей, приймання та консультування проводиться і в телефонному режимі.

Крім цього жителям сіл громади не потрібно їхати за адміністративними послугами до Павлівки, адже послуги надаються старостами в межах відповідних старостинських округів.