Гірка втрата:на війні Павлівщина втратила двох захисників

Дата: 24.05.2022 11:35

Шановна громадо!

Гірка звістка надійшла в Павлівську територіальну громаду. Виконуючи бойові завдання в боротьбі з російським окупантом загинули наші земляки.

Піварчук Тарас Андрійович, 1983 р.н., житель с.Павлівка, голова ГО «Варта Порядку Павлівщини». В Героя залишилася дружина і  четверо дітей, три синочка та донечка.

Дяков Валерій Йосипович, 1964 р.н., уродженець с.Топилище, з 1987 року жив та працював в м.Луцьку. Залишилась дружина, дві доньки та пятеро онуків.

Не віриться… Йдуть у засвіти найкращі з життя… Натомість вони стають нашою історією, героїчною пам’яттю і вічним болем.

Павлівська сільська рада, виконавчий комітет, сільський голова Андрій Сапожник, уся громада в цей гіркий час висловлюють щирі співчуття   сім’ям, рідним та близьким, друзям з приводу передчасної смерті наших захисників та розділяють їх горе.

Герої не вмирають!

Вічна пам'ять!!! Слава Україні! Смерть ворогам!

Про дату та час зустрічі загиблих Героїв,  а також про місце і час проведення поховань повідомимо додатково, слідкуйте за новинами на нашому сайті та сторінці громади у мережі Фейсбук.