Перша нарада керівників закладів освіти у 2025 році

Дата: 21.01.2025 15:16
Кількість переглядів: 78

Фото без опису

21 січня відбулась нарада керівників закладів освіти Павлівської сільської ради, в роботі якої взяв участь сільський голова Андрій Сапожник.

 У ході наради сільський голова наголосив на змінах, які передбачені Законом України №3621-IX, який набрав чинності 4 травня 2024 року. А саме, у закону передбачено, зокрема, вилучення термінів "обмежено придатний до військової служби" та "непридатний до військової служби в мирний час, обмежено придатний у військовий час". У зв’язку з цим військовозобов’язані мають пройти повторний медичний огляд для уточнення свого статусу відповідно до нових правил.

Начальник гуманітарного відділу Неоніла Вижва ознайомила присутніх із державними субвенціями, які потрібно освоїти у 2025 році. Зокрема, державна субвенція на заробітну плату педагогічним працівника Урядом затверджена на 9 місяців. Це зумовлено тим, що з 2025 року не будуть фінансуватись із державного бюджету заклади освіти в яких станом на 01.09.2025 року навчатиметься менше 45 учнів (крім початкових шкіл). Відповідно, до кінця року буде додатковий перерозподіл коштів.

З січня 2025 року усі  педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти отримуватимуть  доплату у розмірі 1300 гривень (з нарахуваннями) за несприятливі умови праці згідно Постанови КМУ № 1286 від 08.11.2024 року із змінами від 27.12.2024 № 1515. Кошти надійшли в повному обсязі на січень-червень 2025 року та будуть розподілені відповідно до листа МОН України від 31.12.2024 року № 1/24704-24.

Учні з ООП, які навчаються в інклюзивних класах, продовжать отримувати корекційні послуги. Для цього передбачено 26 тисяч гривень субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими потребами.

Для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти, на покращення матеріально-технічної бази  Уряд спрямував кошти на реалізацію програми «Нова українська школа» у 2025 році. Відповідно кожен ЗЗСО нашої громади отримає мультимедійне обладнання.

Харчування учнів 1-4 класів у першому півріччі 2025 року відбуватиметься за кошти держбюджету. Крім того, згідно з рішенням сільської ради, учні пільгових категорій 5-11 класів отримуватимуть безкоштовні сніданки. Вартість харчування у 2025 році становитиме 40 грн. вдень на одну дитину.

Заплановано у І кварталі 2025 року завершити закупівлю для осередку «Захист  України», який створено на базі Павлівського ліцею, в якому будуть вивчати предмет усі учні 10-11 класів Павлівської громади.

Обговорили нараді перспективу мережі закладів освіти та контингент учнів.

Підняли питання впровадження нового Закону України «Про дошкільну освіту» , який вступив в дію з 01.01.2025 року. Протягом року з дня набрання чинності Законом Кабінет Міністрів України має забезпечити прийняття та приведення у відповідність всіх необхідних передбачених Законом нормативно-правових актів (далі – НПА), а органи місцевого самоврядування мають привести у відповідність свої НПА протягом шести місяців з дня набрання чинності Законом. Це передбачено п. 5 та 7 розділу XII “Прикінцеві та перехідні положення”

З усіх питань прийняті рішення, керівники закладів освіти отримали відповідні доручення.

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь