Проведено турнір з мініфутболу з нагоди Дня молоді

Дата: 11.08.2025 08:44
Кількість переглядів: 715

Фото без опису

 

09 серпня в с.Павлівка на футбольному полі з штучним покриттям проведено турнір Павлівської сільської ради з мініфутболу з нагоди Дня молоді.

Участь у турнірі взяли любительські футбольні команди сіл Павлівка, Переславичі, Старий Порицьк, а також команда батальйону розмінування військової частини Т0430.

Матчі відбувались у напруженій безкомпромісній боротьбі, оскільки кожна команда прагнула здобути перемогу.

Турнір подарував безліч яскравих моментів, голів, шквал спортивного азарту та незабутні емоції.

У підсумку змагань

І місце – команда с.Переславичі;

ІІ місце – команда с.Старий Порицьк;

ІІІ місце – команда с.Павлівка.

Щиро дякуємо ЗАХИСНИКАМ та ЗАХИСНИЦЯМ за можливість проводити спортивні заходи та популяризувати фізичну культуру і спорт у громаді.

 



« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь