Іваничівській відділ Володимир-Волинської філії Волинського обласного центру зайнятості інформує

20 Серпня, 2021 р., 11:55
Іваничівська районна філія Волинського обласного центру зайнятості продовжує знайомити жителів об’єднаних територіальних громад  із  місцевими майстринями в рамках реалізації проєкту "Територія майстерності". Нещодавно відбувся в майстер-клас з виготовлення в’язаних іграшок та деталей декору, який провела Лілія Парфенюк. Майстриня всього за одну годину навчила основам плетіння жінок, які ніколи б не подумали брати гачок у руки. Але приємна атмосфера для рукоділля і вміння пані Лілії не залишили байдужими жодну учасницю заходу.
23 Липня, 2021 р., 14:29
“Успішна громада – це здорові та свідомі люди”. З таким гаслом провели захід фахівці Іваничівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості  у  Павлівській ОТГ за участю провідного інспектора відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Володимир-Волинського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області. До участі було запрошено представників та жителів громади.