В закладах освіти Павлівської ОТГ відбулись заходи до Міжнародного Дня Миру

Дата: 22.09.2017 08:33

Міжнародний день миру – це дуже важливе свято для всього населення планети. Його проголосили ще в 1981 році резолюцією Генеральної Асамблеї ООН. День миру в Україні встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно 21 вересня - в Міжнародний день миру. Таким чином Україна підтримує рішення Генеральної Асамблеї ООН і підтверджує відданість країни ідеалам миру.

21 вересня 2017 року в закладах освіти Павлівської ОТГ відбулись заходи приурочені Міжнародному Дню Миру, в переважній більшості  інформаційно-просвітницького характеру, - загальношкільні лінійки, виховні години, круглі столи.