Святкування Дня Села у Трубках

Дата: 30.08.2017 08:40

«Моє село- колиска мого роду!» Під такою назвою у с. Трубки 27 серпня  відбувалося святкування дня села. Свято розпочалося із дитячих розваг і спортивних змагань. З 12:00год.учасники розпочали грати футбол. Переможцями змагань визнали команду с.Трубки. Згодом розпочалися змагання із волейболу - переможцем є команда с.Клопочин; перетягування канату-перемога знову за командою с.Трубки та у змаганні на піднімання гирі найкращим виявився Василь Тимощук із с.Кучків.

Також, у цю саму пору проходила безкоштовна розважальна програма для діток від фонду « Прибужжя» Ігоря Гузя. Діти весело та цікаво провели час та були дуже задоволені.

Того недільного  дня, втім, як і завжди, у сільському клубі зібралось багато односельчан та гостей. Усі вони завітали на святковий концерт присвячений Дню Села. У фойє клубу всі мали можливість побачити виставку робіт народних умільців села «В творінні рук душа народу»,яку організувала завідуюча бібліотекою Світлана Лаць. А також милувала око фотосушка «Моя сім’я-моя родина», автором якої є Ольга Шкарадюк. Урочистості розпочалися із флешмобу «ПерлинаУкраїна» у виконанні дитячого хореографічного колективу«Джерельце»,керівник  Ольга Шкарадюк

Ведучі з приємністю оголосили про початок свята та урочисто привітали шановних гостей. На свято села до нас завітали:

голова Павлівської об’єднаної територіальної громади Андрій Сапожник;

заступник голови із гуманітарних питань Ніна Петренко;

депутат районної ради Віктор Дорошук;

помічник народного депутата Ігоря Гузя - Ігор П’ятоха.

Привітальним словом до всіх присутніх села звернувся голова громади Андрій Сапожник, депутат районної ради Віктор Дорошук та помічник Ігоря Гузя Ігор П’ятоха.

Шановні гості відзначили листами вдячності завідуючу клубом с.Трубки Наталію Шкарадюк  , завідуючу ФАП-ом  Неонілу Тимощук, сільського депутата  Володимира Шлапака та керівника дитячого хореографічного колективу «Джерельце» Ольгу Шкарадюк.

Концертну програму продовжив вокально – хоровий колектив клубу с.Трубки. У їхньому виконанні прозвучали такі пісні:

«Україно, молюся за тебе», «Побажання Україні», «Чи ти  чув, миленький», «Ой у лузі червона калина»

У цей святковий день в першу чергу аматори клубу привітали людей, яких ми по праву називаємо героями, які живуть поміж нас. Це хлопці, які ризикували своїм життям  щоб ми з вами  спокійно спали, ходили на роботу, щоб наші діти мирно гралися та росли у повноцінних сім’ях з мамою і татом. Це Кваснюк Василь, Лаць Василь, Прокопчук Андрій, Новачук Андрій,Сушицький Олексій та Стаднік Анатолій.

Також вшанували жителів села в таких номінаціях:

Подружжя, яке найдовше живе у парі; наймолодша та найстаріша жительки села ;матері – героїні та кращі квітникарки села. Ніхто не залишився без подарунків, фінансування яких здійснила Павлівська ОТГ.

Згодом гості та жителі с.Трубки мали можливість послухати легенду про походження нашого села, яку розповів Олег Богун. А Марчук Соломія продовжила свято піснею «Село моє».

Глядачі гаряче аплодували солістам клубу Козакевич Оксані, Марчук Вероніці, Губерській Катерині та Шлапак Галині.

Концертна програма була цікавою, веселою та різножанровою.

Урочистості завершувалися словами вдячності від старости села Миколи Смаля, завідуючої клубом Наталії Шкарадюк.

Отримавши задоволення та гарний настрій від перегляду концерту, всі присутні мали змогу поласувати смачними варениками та кулішем, які приготував педагогічний колектив школи та різноманітними солодащами та смаколиками від господинь села.

Але на цьому свято ще не завершилось. Гурт «Перлина ночі» закликав усіх від найменших до найбільших на масове гуляння і подарував чудовий настрій на весь вечір.