14 жовтня День захисника України

Дата: 14.10.2017 08:46

Шановна Павлівська громадо! Дорогі захисники!

У величне храмове свято Покрови Пресвятої Богородиці, 75-ї річниці створення Української Повстанської Армії та День Українського козацтва наша держава відзначає державне свято – День захисника України.

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду.

І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Бажаємо Вам козацького здоров’я, родинного щастя, сімейного затишку, невичерпної енергії, оптимізму і миру! Хай це свято в усі роки буде мирним і радісним! У свято Покрови хай Божа Матір буде прихильною до кожної Павлівської родини та  до нашої рідної України!

З повагою та найкращими побажаннями,

Павлівський сільський голова                                                                                        Андрій Сапожник

Заступнки голови, начальник  відділу освіти

та молоді, соціального захисту населення,