Навчальні заклади Павлівської ОТГ готові до новго навчального року

Дата: 16.08.2017 08:51

15.08.2017 р.,16.08.2017 р. комісією у складі начальника та головного спеціаліста відділу освіти та молоді, соціального захисту населення, медицини, культури та спорту Павлівської сільської ради Ніни Петренко та Неоніли Вижва, головного спеціаліста Іваничівського районного головного управління Держпродспоживслужби у Волинській області Володимира Савієвського,., завідувача Іваничівського районного лабораторного відділення Наталії Мариніної, був проведений огляд стану підготовки дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів до нового 2017-2018 н.р.
     Станом на 15 серпня 20174 року в Павлівській сільській раді функціонує 10 ЗОШ та 7 ДНЗ. В усіх закладах освіти зроблено поточні ремонти класних кімнат, допоміжних приміщень, пофарбовано спортивні споруди, впорядковано прилеглі території. В ДНЗ с. Жашковичі та с. Переславичі реконструйовано санітарні кімнати, в ДНЗ с. Самоволя та с. Старий Порицьк утеплено підлогу в ігрових та спальних кімнатах. В ЗОШ с. Старий Порицьк замінено підлогу в їдальні (покладено керамічну плитку), в ЗОШ І ступеня с. Переславичі замінено усі вікна на енергозберігаючі, міжкімнатні та вхідні двері, утеплено та оздоблено фасад приміщення.
     З метою покращення матеріальної бази закладів освіти в ДНЗ с. Завидів та ЗОШ с. Старий Порицьк придбано електроплити, в ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Павлівка замінено умивальники в їдальні.
     Придбано миючі та дезінфікуючі засоби в достатній кількості.
За результатами огляду закладів освіти складено акти готовності до нового навчального року.