Засідання робочої групи із написання Стратегії Павлівської громади

Дата: 08.11.2017 09:53

6 жовтня відбулося третє засідання Робочої групи із розробки Стратегічного планування розвитку ОТГ на 2018-2030 роки.

Під керівництвом експерта з регіонального розвитку Волинського Центру розвитку місцевого самоврядування Петра Гоцалюка була зроблена діагностика інфраструктури, економічної активності та структури економіки, суспільного життя громади, освіти, культури, туризму, якості життя в громаді тощо.

Були сформовані бачення, місія, операційні цілі та завдання розвитку громади. Проаналізовані доступні джерела розвитку, враховані зовнішні і внутрішні сторони ризиків.

Така спільна робота влади і громади допоможе виробити суспільно-узгоджену програму розвитку на середньострокову перспективу, яка сприятиме згуртуванню мешканців, забезпечить прозору конкуренцію за місцеві ресурси, підвищить конкурентоспроможність громади та покаже шлях до досягнення його сталого майбутнього.

Сподіваємось, що розроблена стратегія стане основним документом для Павлівської ОТГ. Проте це процес не одного дня, і без участі мешканців громади тут не обійтись. Адже все, що робиться і планується, все має бути направлено на задоволення потреб конкретного громадянина, створення комфортного та безпечного середовища для його життя.

У роботі групи брали участь Валентина Степюк (виконавчий директор Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя), Гарік Татоян (керівник Іваничівського районного центру зайнятості).