Учитель року - 2017

Дата: 15.05.2017 10:08

13 травня відбулося районне свято з відзначення учасників першого (районного) та другого (обласного) турів Всеукраїнських конкурсів «Учитель року – 2017 з предметів духовно-морального спрямування», другого (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості».

Шестеро педагогів навчальних закладів Павлівської сільської ради свого часу були учасниками І-го туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року - 2017»:

Костюк Любов Іванівна, вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІ ступеня с. Трубки;

Левчук Валентина  Антонівна, вчитель біології ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Павлівка;

Вельган Оксана Василівна, вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Павлівка;

Новосад Оксана Олегіва, вчитель початкових класів НВК «ДНЗ-ЗОШ І ступеня» с. Самоволя та ЗОШ І ступеня с. Старосілля.

Тимощук Тетяна Василівна, вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІ ступеня с. Жашковичі.

Пасічник Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів НВК «ДНЗ-ЗОШ І ступеня» с. Самоволя

Головний спеціаліст відділу освіти, науки та молоді, соціального захисту населення, медицини, культури та спорту привітала педагогів та вручила Подяки  Павлівського сільського голови Андрія Сапожника, а також грошові винагороди.

Також педагоги відзначені подяками в.о. начальника відділу освіти та молоді райдержадміністрації Світлани Король. Голова Профспілки працівників освіти та науки Марія Маковська вручила грошову винагороду.