Осіння ярмарка в закладі освіти села Завидів

Дата: 14.11.2017 10:34

10 листопада  в закладі освіти с. Завидів була проведена осіння ярмарка, яку підготували здобувачі знань 2-9-х класів. Яких тільки смаколиків не пропонували господарі ярмарки: і вишукані солодощі власної випічки, й смачні чебуреки, біляші, бендерики, піцу та різноманітні канапки… Всього й не перелічити. А ще – цілющий узвар  та дари природи – рум?яні яблука і соковиті груші. І школярі, й педагоги із задоволенням смакували шедеврами завидівської кухні, яка у нас, до речі, неперевершена. Задоволеними залишилися усі, особливо школярі, які виручили від реалізації своєї продукції  аж 1900 гривень. Кожен класний колектив свій виторг планує використати  на покращення матеріальної бази свого класу. Семикласники планують замінити вазонники, восьмикласники та п’ятикласники  – придбати додатково  нові, дев’ятикласники – замінити замок у дверях, другокласники, четвертокласники  та шестикласники  планують оновити стенди. А ще – усі класи без винятку хочуть придбати високоякісну крейду, яка б не псувала поверхню новеньких дошок, які придбані за сприяння народного депутата Ігоря Гузя, фонду «Прибужжя» та сільського голови Павлівської сільської ради Андрія Сапожника.

Діти дуже полюбляють подібні заходи.  Ще не закінчилась ця ярмарка, а вже перепитують коли буде наступна.

То ж з нетерпінням чекатимемо зимової ярмарки.