Відбулося громадське слухання

Дата: 22.01.2018 12:40

22.01.2018 року о 10.00 год. в Павлівській ЗОШ за адресою: вул. Перемоги 2, с. Павлівка відбулося громадське слухання та представлення містобудівної документації ПП Мельником В.В., детального плану території для будівництва центру надання адміністративних послуг по вул. Незалежності в с. Павлівка Іваничівського району Волинської області.

В громадському слухані взяли участь представники Павлівської сільської ради, депутати, жителі села Павлівка.

Обговоривши побачену містубудівну документацію, дійшли згоди, що Центр надання адміністративних послуг є необхідністю та його розташування в центрі села Павлівка є доречним. Впершу чергу потрібно щоб дана установа мала зручний доступ для всіх категорій людей, а послуги надавались прозоро та оперативно.