Свято осені та урожаю відбулось у ЗОШ I-II cтупенів с.Старий Порицьк

Дата: 27.09.2017 11:13

І знову осінь… І так з року в рік… Вона приходить непомітно. Одного ранку ти прокинешся, виглянеш через вікно, а там краса: синє-синє небо,багряне листя,сріблясті павутинки бабиного літа.  А то раптом як задощить, засльозить, як гриби парасольки усюди … І все ж осінь – це чудова пора, що збурює у душах людей різні відчуття – від захвату до світлої незримої печалі..

В закладах освіти Павлівської громади проходять заходи відповідної тематики.Так, 26 вересня в стінах ЗОШ  I- II ступенів с.Старий Порицьк відбулося свято осені та урожаю. У  дійстві взяли участь учні  початкових класів, які старанно готувалися , видумували різноманітні композиції, виготовляли костюми доперсонажів  казкових героїв, справжніми мистецькими шедеврами дивували глядачів. Особливістю свята стала ярмарка. І чого там тільки не було:соковиті фрукти,смачні торти і пироги та інше. Свято відвідала провідний спеціаліст з питань культури  Павлівської громади - Олена Шумик.