Педагоги закладів освіти Павлівської громади змагаються у Всеукраїнському конкурсі "Учиталь року - 2018"

Дата: 02.11.2017 11:51

На виконання Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», відповідно до Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638, наказів Міністерства освіти і науки України від 19 червня 2017 року № 866  «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018», управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації від 23.06.2017 №411 «Про проведення другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2018» педагоги Павлівської громади взяли участь у І етапі конкурсу "Учитель року - 2018". Метою даного заходу є   піднесення ролі вчителя у суспільстві, підвищення престижності цієї професії, сприяння творчим педагогічним пошукам, удосконаленню фахової майстерності вчителя, поширення передового педагогічного досвіду.Цьогоріч конкурс відбуваєтся у номінаціях  «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика», «Фізична культура».

Заявки на конкурс подали 5 учасників у двох номінаціях: українська мова та література - 4 учасники, фізика - 1 учасник. Із закладу освіти с. Риковичі заявки подали два учасники.

31 жовтня члени журі мали можливість оцінити  презентації досвіду роботи учасників конкурсу.

13 листопада конкурсати будуть презентувати свої вміння та навички під час відкритих уроків в класах згідно проведеного жеребкування.

Бажаємо конкурсантам успіхів!!!