Сесія Павлівської сільської ради

Дата: 25.10.2017 12:23

25 жовтня відбулось пленарне засідання сесії Павлівської сільської ради, яку провів сільський голова Андрій Сапожник. На засідання сесії були запрошені керівники структурних підрозділів громади.

На порядок денний виносились важливі для життєдіяльності громади та жителів питання. А саме, питання, що стосуються землеустрою, оренди землі, фінасування окремих галузей економічної діяльності, затвердження соціально-економічних програм, а також розгядались особисті зверенення громадян.

Важливим для громади було прийняття рішення про ініціювання передачі майна бібліотек-філій зі спільної власності громад району в комунальну власність сільської ради. У подальшому - це дасть поштовх щодо оптимізації закладів культурної сфери в цілому.

Затверджено положення про  грамоту та подяку Павлівської сільської ради.

З усіх розглянутих питань депутати прийняли конструктивні рішення шляхом поіменного голосування.