Конкурс на кращу символіку Павлівської громади

Дата: 07.04.2017 13:01

Конкурс на кращу символіку Павлівської громади

Павлівська сільська рада оголосила конкурс на кращу символіку: прапор та герб. Згідно положення, яке затверджено розпорядженням голови  від 22.03.2017    № 27, конкурс відбуватиметься у п’ять етапів:

1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 03.04.2017 по 03.05.2017;

2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих  – з 04.05.2017 по 10.05.2017;

3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 11.05.2017 по 24.05.2017;

4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 25.05.2017;

5 етап – затвердження Павлівською сільською радою офіційної символіки Павлівської  громади  – 26.05.2017.

У конкурсі безкоштовно можуть взяти участь як фізичні, так і юридичні особи. Призовий фонд становить три тисячі гривень.

Ескіз герба Павлівської  громади  повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

Ескіз герба повинен відображати характерні особливості населених пунктів громади,  містити малюнки, або знаки, що здатні передати унікальність та ідентифікувати територію Павлівської громади серед інших населених пунктів.

Ескіз прапора Павлівської  громади  повинен бути виконаний на аркуші паперу формату А-4. Робота має бути виконана в кольорі. Допускаються різні техніки виконання, в тому числі і комп’ютерна графіка.

На ескізі прапора має бути розміщений герб або його елементи, інші символи. Співвідношення сторін прапора має становити 2:3.

Для досягнення юридичної та геральдичної грамотності при створенні знаків велике значення має використання сюжетів легенд, пов’язаних із виникненням та розвитком сіл громади, розкриття змісту назви поселень, відображення якихось специфічних місцевих особливостей, котрі підкреслюватимуть у гербі індивідуальність конкретного гербоносія (армігера) і не втратять свого значення протягом тривалого часу.

До гербового малюнку не дозволяється вносити зображення Державного Герба України, гербів інших територіальних громад, дату заснування, юридичну, географічну чи назву гербоносія чи інші написи, окрім сиглів – окремих літер.

Такі деталі можуть розміщуватися на додаткових планках чи стрічках, при дозволеному використанні герба на значках, в’їзних знаках, вимпелах, сувенірах тощо.

Не допускається використання у гербі та на прапорі  символів і атрибутів сучасних іноземних держав і таких, що вже не існують, а також написів, що засвідчують неактуальний на сьогодні статус.

Символіка прапора бажано має бути пов’язана із гербом (так званий «гербовий» прапор).

До кожного ескізу герба і прапора має бути подане обґрунтування його в легенді.

Детально з умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті Павлівської громади (http://pavlivska.gromada.org.ua/ ) в розділі «Архів документів».