Павлівські здобувачі освіти серед призерів спортивних змагань.

Дата: 12.02.2018 13:34

З метою  пропаганди здорового способу життя, розвитку фізичної культури та спорту 9 лютого в с. Бужанка,  відбулась першість Поромівської ОТГ з волейболу  серед юнаків та дівчат.

В змаганнях  приймали участь учні Павлівської, Бужанківської  та Поромівської ЗОШ I-III ступенів.

Досить хороший рівень фізичної, технічної і тактичної підготовки, високу спортивну майстерність та войовничий характер показали  хлопці  і дівчата  Павлівського навчального закладу та  здобули  перші призові місця.

А також, 10 лютого з метою розвитку та популяризації дзюдо в громаді, учениця  9 класу ЗОШ  I-II ст. с. Жашковичі Олена Погутяк,  здобула  перше призове місце в обласному чемпіонаті з дзюдо серед юнаків та дівчат 2001 – 2003 рр.н.

Тож вітаємо переможців!