Методичне об’єднання вчителів - одна з головних ланок у системі методичної роботи

Дата: 06.03.2018 14:46

Методичне об’єднання вчителів є однією з головних ланок у системі методичної роботи. Метою діяльності методичного об’єднання є вивчення системи роботи кожного вчителя для підвищення ефективності освітнього процесу з предмета, сприяння розвитку педагогічної творчості, професійної майстерності вчителів.

01 березня відбулося методичне об'єднання вчителів історії Павлівської громади в ЗОШ І-ІІ ст. с.Трубки, під час якого педагоги відвідали відкритий урок-проект з історії України у 8 класі по темі «Гетьман Пилип Орлик та його Конституція» вчителя Матвійчук Надії Василівни. Змістовно пройшла презентація досвіду роботи вчителя історії ЗОШ І-ІІІ ст. с.Павлівка Лукашук Г.І. по проблемі «Активізація пізнавальної діяльності учнів через міжпредметні зв’язки».

03 березня в Павлівському ліцеї відбулось методичне об’єднання вчителів математики закладів освіти на тему: «Шляхи вдосконалення роботи учителів щодо підвищення ефективності в  набутті учнями міцних знань, освітніх компетенцій». Методичне об’єднання пройшло під девізом: «Справжній учитель не повідомляє істину, а вчить її шукати».  Вчитель математики  Никитюк Т. В. підготувала урок-проект «Крокуючи за Піфагором». Вислухали та обговорили доповідь Лукашук Л. В. «Використання методу навчальних проектів під час навчально-виховного процесу».  Вчитель математики Шостачук В. Г. провела міні-конференцію присвячену М. Кравчуку в 10 класі  «Любов моя – Україна та математика».