Спільна нарад керівників навчальних закладів та в.о. старост сіл Павлівської громади

Дата: 25.05.2017 15:26

23 травня відбулась спільна нарада в.о. старост сіл та керівників навчальних закладів Павлівської сільської ради.

Нараду провели голова сільської ради Андрій Сапожник та заступник голови Ніна Петренко. Взяла участь в роботі головний спеціаліст відділу освіти та молоді, соціального захисту населення, медицини, культури та спорту сільської ради Неоніла Вижва.

На порядок денний виносились питання щодо проведення заходів до Дня захисту дітей, дня громади. Актуальними питаннями були підготовка закладів освіти до нового навчального року, про організацію роботи мовних таборів та про підготовку таборів з денним перебуванням до роботи у літній період.

В ході обговорення питань, Андрій Сапожник дав доручення відділу фінансів та бухгалтерського обліку вивчити потребу та виділити кошти для проведення поточних ремонтів в закладах освіти.

Головний спеціаліст гуманітарного відділу Неоніла Вижва ознайомила присутніх із перспективою організації мовних таборів. У 2017 році заплановано діяльність 7 таких таборів, якими буде охоплено 211 дітей, які будуть працювати два тижні.

Крім того, в громаді буде працювати два табори з денним перебування на базі ЗОШ І-ІІ ступеня с. Трубки та ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Риковичі, в яких буде відпочивати 50 дітей пільгових категорій. На організацію таборів виділено 9,0 тис. грн..

На умовах співфінасування з 12 червня для дітей-сиріт та дітей учасників бойових дій придбано путівки в  санаторії «Шахтар». Розпочати оздоровлення заплановано з 12 червня.

У ході проведення наради обговорено ряд інших соціально-побутових проблем та прийнято конструктивні рішення.