Відповідальність починається з мене

Дата: 19.02.2018 15:32

На виконання листа Міністерства молоді та спорту України від 05.02.2018 № 922/3.4 та  Положення про Всеукраїнську інформаційно-профілактичну акцію «Відповідальність починається з мене», затвердженого наказом Мінмолодьспорту від 09.08.2017 №3352,  з метою організації та проведення в закладах освіти Павлівської сільської ради Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене» та для більш ефективної роботи по залученню молоді до участі в акції протягом лютого-грудня 2018 року буде проведено ряд заходів. А саме, проведення акції «Добрі справи»»: прибирання зон відпочинку; проведення суботників, інших заходів, спрямованих на благоустрій, флеш-мобів, спортивно-масових заходів та інше. Гуманітарним відділом підготовлено відповідний наказ, затвреджено робочу групу та заходи на 2018 рік.