З Днем добровольця!

Дата: 14.03.2018 15:36

Шановні військовослужбовці!

Сердечно вітаю вас із Днем  добровольця!

Ви – справжні герої нашого часу. Коли на рідну землю прийшла війна, ви першими стали на захист Вітчизни.  Залишивши  роботу і сім’ю, змінивши теплі домівки на холодні окопи і бліндажі, ви добровільно вирушили у зону антитерористичної операції, щоб захищати незалежність своєї країни.

Ви є прикладом патріотизму і самовідданості для української молоді, для сьогоднішнього покоління військовослужбовців.  Ми ніколи не забудемо того, що ви зробили для України.

Від усієї Павлівської громади висловлюю глибоку подяку всім жителям, хто ніс і несе військову службу в зоні АТО, захищаючи українську землю, ризикуючи здоров’ям та життям. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями. Також, висловлюю велику вдячність та повагу тим добровольцям, які сьогодні мужньо захищають честь і гідність рідної країни.

Шановні добровольці! Бажаю вам міцного здоров'я на довгі роки, щастя, добробуту, злагоди у родинах та мирного неба над головою.

Слава Україні та її воїнам!

З повагою

Сільський голова                                                                     Андрій Сапожник