Любителі настільного тенісу Павлівщини вперше зібралися на турнір

Дата: 26.03.2018 09:00

Настільний теніс - один із найпопулярніших видів спорту у світі. Ця емоційна, жвава, цікава гра розвиває спритність, витривалість, силу та швидкість реакції.

З метою популяризації фізичної культури та спорту вперше з ініціативи голови Павлівської громади Андрія Сапожника, у неділю, 25 березня , в приміщенні клубу с.Переславичі  відбувся турнір - любителів настільного тенісу.

Участь у змаганнях взяли 18 хлопців та 12 дівчат та вісім команд.Поєдинки видалися неймовірно видовищними, адже учасники прагнули продемонструвати свої найкращі якості, що принесло величезну порцію насолоди глядачам, які спостерігали за перебігом турнірних баталій.

Судді  провідний спеціаліст гуманітарного відділу Валентин Радзівіло, директор закладу освіти ЗОШ I-II ст. с.Старий Порицьк Ігор Секунда та вчитель фізичної культури та спорту Павлівського ліцею Олег Секунда визначили переможців. Ними стали:

серед хлопців:             Сергій Секунда с. Павлівка - І місце,
                                      Анатолій Іщук с.Жашковичі - ІІ місце,

Станіслав Шпачук  с.Жашковичі- III  місце.

Серед дівчат:             Вікторія Джига с.Старий Порицьк – I- місце,

Дана Ковальчук с.Старий Порицьк – II місце,

Надія Северенюк с.Павлівка- III місце.

Серед команд:    с.Жашковичі – I місце,

с.Павлівка – II місце,

с.Клопочин – III місце.

Загальнокомандні місця:  с.Павлівка- I місце,

с.Жашковичі –II місце,

с.Старий Порицьк – III місце.

У винагороду усі   учасники нагородженні  грамоти та медалями. А переможці у загальнокомандному заліку отримали грошові призи та перехідний кубок від очільника громади Андрія Сапожника. А також,  команда переможець  відзначена сертифікатом  на придбання тенісного стола за підтримки Народного депута України Ігоря Гузя  та благодійного фонду Ігоря Палиці "Тільки разом". Приємною несподіванкою для переможців стали подарунки від  депутатів фракції "УКРОП" - футбольні м'ячі.

Щиро вдячні меценатам та спонсорам даного заходу!

Маємо надію, що проведення турніру любителів настільного тенісу стане традиційним і участь у ньому прийматиме чимало спортсменів і не лише з Павлівщини.