Відбулась атестація педагогічних працівників закладів освіти Павлівської сільської ради

Дата: 04.04.2018 13:28

4 квітня в гуманітарному відділі Павлівської сільської ради відбулось засідання атестаційної комісії ІІ рівня. Атестація педагогічних працівників  у 2017/2018 навчальному році проходила  відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 №930 “Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників” (із змінами і доповненнями, внесеними згідно з наказами Міністерства освіти і науки України від 20.12.2011 № 1473 та  від 08.08.2013 № 1135).

Під час атестації  характеризувалась робота педагогічних працівників: навчальна, організаційна, методична,  виховна і громадська. Згідно умов «Положення про атестацію педагогічних працівників» визначалось також відповідність педагогічних  працівників займаній посаді.

Атетстацію проходили 20 педагогів із 5-ти закладів загальної середньої освіти та одного ДНЗ.

Комісія приймала рішення щодо атестації педагогів на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії», раніше присвоєно педагогічному званню "старший вчитель". Одному педагогу присвоєно педагогічне звання "вчитель-методист", двом педагогам присвоєно звання "старший вчитель".

За рішенням комісії буде піготовлено наказ