«Радуйся Діво Благословенна, славу співає тобі вселенна» - вітальна гостина у храмі Віри, Надії, Любові та матері їх Софії с. Трубки

Дата: 07.04.2018 19:31

На свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, юні аматори клубу с.Трубки  у піснях та молитвах славили Пренепорочну Діву Марію:  «О, найсолодша і найчарівніша Мати прекрасної любові. Нехай усі народи пізнають Тебе, всі покоління – благословляють Тебе, всі створіння – величають і хвалять Тебе! Ти одинока – досконала, улюблена Матір несотворенної Любові. Вона створила Тебе й вибрала, щоб Ти світила немов сонце, на цій прекрасній землі! О,  Маріє! Дякуємо Тобі за дар життя! Нехай кожна мить нашого буття буде сповнена Твоєю Добротою, Твоєю Чистотою, Твоєю Вірністю Богові, Твоєю Радістю, Твоїм Миром і Смиренням!».

А також привітали настоятеля церкви отця Сергія із днем народження,  бажали йому міцного здоров’я,  достатку, Божого благословення та опіки Божої Матері. Настоятель храму та прихожани зі сльозами на очах слухали привітання і християнські пісні «Навчи мене Маріє», «Прости мені Боже» у виконанні дитячого колективу. Пісню «Слава Богу за все»  для усіх прихожан подарували Наталія Шкарадюк та Світлани Лаць. На  завершення вітальної  гостини  зазвучала «Многая літа» у виконанні усіх присутніх у  храмі.