Святкуємо Всесвітній день книги та авторського права

Дата: 23.04.2018 16:02

23 квітня  святкуємо Всесвітній день книги і авторського права

У квітні 1995 році Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права, який щорічно відзначають з 1996 року.

Це день коли віддають данину уваги і шани книжкам і авторам, закликаючи людей знаходити задоволення в читанні. Цього дня також було прийнято дарувати книги близьким і друзям.

Саме тому, в закладі освіти села Переславичі, відбулось поетичне знайомство «Молода поетеса родом з Переславич».

Бібліотекар сільської книгозбірні Ющик Олена ознайомила дітей зі збіркою поезії «Світанок», яку написала, видала й подарувала  читачам бібліотеки їхня односельчанка Смаль Софія.

Про дитячі та юнацькі роки, про любов до поезії, про перші спроби написання віршів розповіла  мама Софії – Смаль Лілія Олексіївна, вчитель Переславичівської початкової школи.

Діти з цікавістю і гордістю слухали розповідь про талановиту дівчину, молоду поетесу, з їхнього рідного села, а також гуртом читали її вірші

Відповідні заходи відбулись і в закладі освіти с. Топилище. Так,  з літературним візитом завітала до юних читачів бібліотекар с. Топилище, щоб розповісти про творчість нашої землячки  Надії Гуменюк. Діти із захопленням переказували її твори «Лелеча фортеця», «Боні і підземна ріка», «Літо з амазонками». Було підготовлене завдання і для знавців української мови. Діти  читали твори та вставляли пропущені слова. Після чого всі переглянули викладку збірок поетеси.