Сільський голова Андрій Сапожник прозвітував перед жителями громади

Дата: 02.05.2018 14:40

Протягом березня та квітня 2018 року на території громади тривав звіт Павлівського сільського голови Андрія Сапожника, щодо виконання повноважень виконавчим комітетом за 2017 рік.

На звітах були присутні жителі сіл, працівники комунальних установ громади.

Сільський голова проінформував присутніх про передумови створення ОТГ, результати те перспективи розвитку.

Також присутнім на звітах було доведено інформацію про бюджет сільської ради, залучені кошти, поновлення матеріально-технічної бази комунальних установ сільської ради. Особливої уваги заслуговують об’єкти:

- капітальний ремонт ФАПУ село Жашковичі Іваничівського району Волинської області – 294,425 тис. грн.

- капітальний ремонт покрівлі ЗОШ І ступення по вул. Лесі Українки в с Старосілля Іваничівського району Волинської області – 298,224 тис.грн.

- будівництво дитячого спортивного майданчика в с Трубки по вул Вересневій Іваничівського району Волинської області – 80,6 тис. грн.

- будівництво дитячого спортивного майданчика в с Клопочин Іваничівського району Волинської області – 80,6 тис. грн.

- придбання трактора МТЗ-82.1 з двомісним причіпом та додатковим обладнанням (фронтальний навантажувач, косарка роторна, лопата-відвал, подрібнювач деревини) – 867,5 тис. грн.

- реконструкція адмінприміщення в селі Топилище Іваничівського району Волинської області – 500,0 тис. грн.

- капітальний ремонт будинку культури в селі Завидів Іваничівського району  Волинської області – 486,802 тис. грн.

- капітальний ремонт  клубу і ЗОШ І ступеня по вулиці Незалежності в с Переславичі Іваничівського району Волинської області ( влаштування тепломережі, системи опалення) – 400,0 тис. грн.

- капітальний ремонт приміщення під центр безпеки Павлівської сільської ради – 180,499 тис. грн.

- встановлення системи опалення в Будинку культури  села Жашковичі Іваничівського району Волинської області – 106,4 тис. грн.

- «Капітальний  ремонт покрівлі та фасаду ЗОШ І-ІІІ ступеня по вул. Центральній  68а в с. Риковичі Іваничівського  району Волинської області» - 450,0 тис. грн.

- «Капітальний  ремонт  вуличного освітлення по вул. Володимирській в с. Клопочин Іваничівського району Волинської області» - 225,088 тис. грн.

- «Капітальний ремонт фасаду Старопорицької  АЗПСМ  по вул. Молодіжній 3 в  с. Старий Порицьк Іваничівського району Волинської області» - 188,683 тис. грн.

У 2017 році виділено субвенцію  з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій в сумі 1480,0 тис. грн., використано 1453,422 тис. грн.

- капітальний  ремонт  клубу і ЗОШ І ступеня по вулиці Незалежності в с. Переславичі  ( влаштування тепломережі, системи опалення) – 396,036 тис. грн.

- придбання твердопаливного котла  в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Павлівка – 197,505 тис. грн.

- капітальний ремонт будинку культури с. Трубки – 149,127 тис. грн.

- реконструкція адмінприміщення в селі Топилище Іваничівського  району Волинської області – 480,753 тис. грн.

- облаштування комп’ютерного класу с. Завидів – 100,0 тис. грн.

- придбання музичного обладнання – 130,0 тис. грн.

Сільський голова розповів населенню про бачення подальшої роботи сільської роботи у 2018 році:

по освіті - придбання навчально-методичного обладнання для учнів 1 класів, які у 2018 році почнуть навчатися за новою освітньою програмою;

по медицині – капітальний ремонт амбулаторії, придбання медичного обладнання, придбання автомобілю;

ремонт адмінприміщення;

по екології – розчистка старих русел річок тощо.

Проте, головним діалогом було висвітлення проблем жителями сіл. Це стосувалося і освітлення, і доріг, і опалення приміщень клубу та будинків культури, ремонту ФАПів та підвищення якості надання медичної допомоги на місцях, вивозу сміття, розчистки річок, закриття «точок» продажу алкоголю по селах, тощо.

В адресу сільської ради лунали подяки за плідну працю протягом року, люди відчули зміни після об’єднання. Усі підняті проблемні питання було зафіксовано, і передано до виконкому для їх вирішення.

Підводячи підсумки звіту сільського голови, можна сказати, що живе спілкування із жителями громади надає більш широке розуміння щодо ставлення до місцевої влади, доведення до жителів інформації про виконання повноважень. Це сприяє зближенню влади та народу.