Відбулась нарада працівників культури

Дата: 04.05.2018 10:44

3 травня  2018 року відбулась чергова нарада працівників культури громади, яку провела провідний спеціаліст гуманітарного відділу Олена Шумик.  В порядку денному розглядалися такі питання:                                                              Фото без опису

- Про участь та підготовку народного фольклорного колективу «Берегиня» БК с.Жашковичі до Восьмого міжнародного фестивалю українського фольклору «Берегиня»;

- Збереження нематеріальної культурної спадщини - пріоритетний напрямок роботи установ культури громади. Створення в закладах культури етнографічних куточків;

-  Про підготовку та участь творчих колективів та окремих виконавців в  концерті присвяченому святу громади;

А також,  заслухали звіт про  проведену роботу за чотири місяці поточного року,працівників культури с.Трубки - Шкарадюк Н.С. та Лаць С.П.

Крім того, під час наради, в рамках загально-просвітницького проекту "Я Маю Право" відбувся семінар, у якому прийняли участь заступник начальника відділу соціальної роботи Іваничівської районної філії Волинського обласного центру зайнятості Домбровська Жанна, яка ознайомила присутніх з новаціями призначення допомоги по безробіттю, Ірина Бобрик провідний спеціаліст правової роботи Павлівської сільської ради розповіла про актуальні питання реалізації Закону «Чужих дітей не буває», начальником відділу «Іваничівське бюро правової допомоги» Надією Адамович було роз’яснено зміст ключових реформ (змін у законодавстві) у сфері трудового законодавства, соціального захисту, освіти та охорони здоров’я та актуальних питань згідно карти правових потреб Павлівської ОТГ, а провідний спеціаліст Іваничівського РВ ДРАЦС ГТУЮ у Волинській області Михайловська Тетяна розповіла про новації Міністерства юстиції України та реалізацію проекту «Я маю право!».