Виїзне засідання колегії голови РДА в Павлівську громаду

Дата: 24.05.2018 16:11

В середу 23 травня 2018 року, відбулась виїзна колегія на чолі з головою Іваничівської РДА на території  Павлівської ОТГ.

Очільник громади Андрій Сапожник ознайомив членів колегії та запрошених з  обєктами соціальної сфери. Відтак, в селі Топилище присутні ознайомились із роботою ЗОШ I-II ст. та  побачили обсяг робіт в ході реконструкції адмінприміщення під ДНЗ. Завідувач АЗПСМ та ЗОШ I-II ст. с. Старий Прицьк Галина Сидорук розповіла про роботу закладу. Оглянуто відновлене приміщення  клубу с. Переславичі. Плнарне засідання колегії відбулось в актовому залі  Павлівського ліцею, який у лютому 2018 року згідно рішення Павлівської сільської ради став опорним закладом.

Участь у засіданні взяли, заступник голови- начальник гуманітарного відділу  Ніна Петренко, керівники структурних підрозділів сільської ради.

Члени колегії дали високу оцінку роботі голови Андрія Сапожника з питань соціально-економічного розвитку.