Літні мовні табори

Дата: 30.05.2018 20:33

З метою популяризації вивчення іноземних мов в шести закладах освіти Павлівської сільської ради організовано літні мовні табори. Такі табори покликані спонукати школярів практично застосовувати знання іноземної мови, отриманих протягом навчального року.

245 дітей спілкуватимуться в таборах англійською та німецькою мовами разом із вчителями іноземної мови.

Основна мета літнього мовного табору – зацікавити учнів до вивчення іноземних мов (англійської, німецької) та сприяти самостійній підготовці вдома. Позаурочна діяльність з іноземних мов допомагає задовольняти потребу дітей  і молоді у неформальному спілкуванні. Успіх позаурочної роботи залежить не тільки від активності учнів, але і від педагогічного впливу, уміння вчителя додати інтересам вихованців суспільно корисну спрямованість.

Уся робота у мовних таборах організована так, щоб діти, відпочиваючи, вчили залюбки іноземну мову. Вихованці мають можливість спілкуватися англійською чи німецькою мовами та застосовувати їх у різних формах діяльності (ігрових і концертних програмах, театральних виставах тощо).