Тенісний стіл до Дня молоді

Дата: 24.06.2018 17:13

Цьогорічний день молоді, надовго закарбується у пам’яті юнацтва с.Трубки.  Адже за сприяння  фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» та народного депутата Ігоря Гузя, у клуб було придбано новий тенісний стіл. Тепер молодь зможе цікаво та змістовно проводити свій вільний час, з користю для  здоровя.

Висловлюємо щиру вдячність голові Іваничівського осередку ПП УКРОП,  депутату районної ради Сергію Недбайлу, депутату Павлівської ОТГ від ПП УКРОП Назару Недбайлу ,помічнику народного депутата України Ігоря Гузя  - Ігорю Пятосі,  депутату від с.Трубки  Шлапак Володимиру, за його ініціативи  написано проект на тенісний стіл, а також від себе особисто він подарував Трубківській молоді тенісний комплект.