Літературно- музична година "З любов’ю вічною до тебе – Україно" відбулась в клубі с.Трубки

Дата: 25.08.2018 08:19

24 серпня 2018 року в клубі с.Трубки відбулась літературно-музична година «З любов’ю вічною до тебе – Україно», присвячена 27-й річниці Незалежності України.

День Незалежності – це свято, омріяне та виплекане багатьма поколіннями героїчних борців за волю і незалежність України.

Бібліотекар Світлана Лаць, ознайомила дітей з історичним шляхом у встановленні Незалежності нашої країни. Юні аматори клубу співали патріотичні пісні: «Рідна серцю Україна», «А де поділася любов», «Вітчизна». Олег Богун продекламував вірш «Кохали вірили, чекали», присвячений героям АТО.

А також, юні аматори пригадали державні та народні символи, обряди та традиції нашої країни, розповідали вірші про рідний край. За допомогою гри «Які ми – українці?» діти з’ясували, які риси характеру  притаманні українцям, а гра «Ми пишаємося ними!» дала змогу згадати  відомих особистостей. Також, діти мали можливість переглянути виставку літератури «Моя Україна – держава незалежна».

На завершення заходу, учасники заходу вияснили, що, досягаючи власного успіху в житті, наші громадяни — і дорослі, і юні — тим самим створюють успіх цілої країни, що ми всі є часточками великого народу і цим по-справжньому пишаємось.