Святкування 50-річчя клубу с. Трубки

Дата: 27.08.2018 10:06

26 серпня 2018 року в с.Трубки було вельми людно – там відзначали 50 – річчя сільського клубу. Руйнуючи стереотипні  твердження про занепад  в селі культурної галузі зазначимо,  що свято у селі вдалося на славу.

До сільського клубу зійшлися односельці, з’їхалися  вихідці із села, які завітали  у рідне село з такої нагоди. З щирими словами  вітань сільчан привітали: настоятель православного храму  Віри, Надії, Любові та їх матері Софії отець Сергій Мельничук, заступник голови, начальник гуманітарного відділу Ніна Петренко, керівник громадської приймальні народного депутата України Ігоря Гузя Тетяна Азаркевич, депутат Павлівської  сільської ради від партії УКРОП, представник фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Назар Недбайло, керівник «Батьківщини» Іваничівщини  Людмила Лазаренко- Штикало.

У фойє, глядачів зустрічала святкова виставка старовинних автентичних костюмів, рушників, атрибутики «Бабусина світлиця», підготовлена місцевим бібліотекарем Світланою Лаць. Святкова програма   розпочалась із молитви за Україну  «Боже Великий Єдиний», яку виконав вокально-хоровий колектив. Керівник Зінаїда Шпиль.

Хвилиною мовчання, прекрасними душевними словами вдячності і суму, душетрепетною піснею «У нашому серці», що  виконав дует сестер Тетяни та Анастасії Шкарадюк, вшанували організатори концерту справжніх патріотів рідної землі, які загинули на Сході України. Ведучі закликали присутніх бути гідними загиблих і не опустити знамено їхньої боротьби ні перед якими негараздами.

В канву концерту органічно вплелися веселі, душевні та  запальні танці від хореографічного колективу  «ДЕНС ЛАЙФ».  Керівник  Ольга Шкарадюк. Особливо яскравими стали  виступи: Соломії Марчук, Панасюк Мар'яни та  Галини Шлапак. Глибоко запали  в душу виступи дитячого  вокального колективу «Двіночки», чоловічого квартету, вокального ансамблю хлопчиків та  вокального ансамблю дівчат, які  співали для односельців з душею та відчуттям єдиної родини. Свої декламаторські здібності подарував Олег Богун. Справжнім гумористичним шедевром став виступ Віталія Богуна. Вразив усіх пісенний дарунок від сімейного дуету  Ірини Ярчук та сина  Михайла,  адже продумана постановка зробили цей номер незабутнім, а у  багатьох глядачів на очах заблищали сльози – так ніжно, трепетно, душевно і щиро виступав цей дует.

Важливим фактором успіху свята  стало те, що усі попередні роки сільський заклад культури  залишався осередком культурного життя у населеному пункті.  Як відзначила завідувач клубом Наталія Шкарадюк  у своєму зверненні до односельців,  сільський клуб завжди мав добрих завідуючих, і сьогодні вона намагається продовжити  на гідному рівні справу своїх  попередників. Організатори свята   подбали про те, щоб під час заходу згадали та вшанували перших керівників. Це - Гринишин Галина , Богун Надія,Ткачук Володимир, Смаль Неоніла, Криса Тетяна, Джига Марія, Світлана Лаць,  Шпиль Зінаїда та  Наталія Шкарадюк, перших та активних учасників аматорського мистецтва:Софія Тимощук, Павліна Новачук, Надія Лаць, Євгенія Галета, Марія Новосад, Надія Сосновська, Іван Ярчук, Марія Грицюк,Марія  та Сергій Тимощуки, Таїсія Єдинак, Любов Сушицька, Валентина Слюсарчук, МирославаПрокопчук, Лариса Тимощук, Лариса Ярчук, Микола та  Анатолій Галета, Світлана Лаць, Леся Козакевич, Любов Тимощук, Галина Лаць, Галина Шостак.

На  завершення свята  Ніна Петренко, щиро привітала усіх із значимою датою, подякувала усім за творчу працю та від імені сільського голови Андрія Сапожника, подарувала сертифікат на  суму п’ять тисяч гривень для придбання мікшерного пульта. А також,  вручила подяку завідувачу клубом Наталії Шкарадюк. Найактивніші учасники аматорського мистецтва теж були нагородженні подяками від народного депутата України Ігоря Гузя. Цінні подарунки у вигляді праски, гладильної дошки та сушки для сценічних костюмів, отримали від фонду Ігоря Палиці «Тільки разом». А для  наймолодших жителів села було організовано майстер-клас із виготовлення іграшок із повітряних кульок, патріотичний боді-арт, вручено шкільні набори від  керівника «Батьківщини» Іваничівщини  Людмила Лазаренко- Штикало.

Хто  побував на ювілейному концерті , ніколи цього не забуде, а буде прагнути відкласти всі свої справи і побувати ще раз. Це справжня феєрія, надзвичайне свято, сповнене незабутніх вражень.

Не вистачає слів, щоб передати почуття вдячності за ті емоції, які переповняли глядачів.  Довгі овації, які не відпускали артистів зі сцени, засвідчили загальну відданість і любов глядачів до своїх талановитих земляків.