"Велична і свята, моя ти Україно" - святковий концерт в клубі с.Самоволя

Дата: 26.08.2018 18:00

Вже не один рік , в центрі нашої малої Батьківщини, збирається вся громада села, аби відзначити День Незалежності України. Так і відбулося цього річ 26 серпня в клубі с.Самоволя.

«З днем народження, моя держава з святом тебе добрим і святим, нехай завжди добра слава про мою країну лине звідусіль» - такими словами розпочала культурний захід ведуча Марчук Софія. І полинули в залі пісні "Гомонять ліси й поля", "Райдуга", "Земля моїх батьків" у виконанні дитячої вокальної групи та дуету у складі Кузнець Христини та Мазур Марії. Бурхливими оплесками нагороджували односельчани своїх найменших учасників концерту - це Сороку Улянку та Роду Валентинку. Солістка Новачук Вікторія виконала задушевну пісню "Україно моя". Поетичні рядки про рідний край декламували Левко Сніжана, Деребага Ірина, Мазур Софія та Гриценюк Ірина. Гуморески "Чия мова краща" та "На прийомі у завпекла" прочитала Кузнець Марта та Кузьмич Настя. Свято, зіткане з добра і любові, українських  вишиванок і яскравих кульок, веселих посмішок і гарного настрою , сподобалося всім.