Волинська область, Іваничівський район

Аматорське мистецтво Павлівщини

Дата: 03.09.2018 17:06

Мережа клубних установ Павлівської громади нараховує 13 клубних закладів, які працюють над задоволенням культурно-дозвіллєвих потреб населення,  розвитком усіх видів та жанрів самодіяльної народної творчості, аматорського мистецтва, народних художніх промислів, створенням та організацією діяльності клубних формувань (творчих колективів, гуртків, студій, любительських об’єднань, клубів за інтересами), вивчення культурних запитів та розкриття творчих здібностей і обдаровань різновікових груп населення, підтримка соціально-важливих культурних ініціатив, вироблення і запровадження  нових моделей культурного обслуговування громадян.

В громаді функціонують 33 клубних формування в яких залучено 360 учасників. Працює 31 колектив аматорського мистецтва, залучено 336 учасників.

Одному колективу присвоєно звання «народний», а саме:

народний аматорський  фольклорно-етнографічний колектив «Берегиня» БК

с. Жашковичі. Керівник - Наталія Мельничук.