Інформаційна кампанія #СтопБулінг та #СтопНасильство триває

Дата: 13.09.2018 14:02

13 вересня у Павлівському ліцеї відбувася правоосвітній захід для учнів 5-11 класів.

Фахівці Іваничівського бюро правової допомоги, районного відділу ДРАЦС та Павлівської сільської ради, роз’яснили школярам що таке булінг, його види, способи його запобігання , як діяти у разі, коли хтось уже став жертвою та куди звертатись за допомогою.

Начальник районного відділу ДРАЦС Антоніна Чміль розповіла школярам про те, що таке насильство, його види, що робити у разі насильства, де і як отримувати допомогу.

За словами начальника Іваничівського бюро правової допомоги Надії Адамович,  майже 70% дітей шкільного віку стикаються з булінгом (були жертвою або свідком). В той же час 40% жертв ні з ким не ділилися проблемою, навіть з батьками або взагалі її ігнорували.

Головний спеціаліст з правової допомоги Ірина Бобрик закликала школярів невідкладно повідомляти дорослих про випадки булінгу, адже булінгу може зазнати будь-яка дитина у школі, але жодна не заслуговує на таке ставлення.

Також учням було продемонстровано декілька відеороликів, в яких розповідалося про шкільний булінг, проведена гра «Це – булінг?», у ході якої діти спробували відрізнити дружні піддразнювання від булінгу». Діти ознайомилися з інформаційними буклетами Міністерства юстиції України «Зупинимо булінг разом!»