В клубі с.Переславичі презентовано виставку "Щедрі дари осені"

Дата: 02.10.2018 14:29

Фото без описуГосподарює осінь по всій землі,одягає в казкове вбрання усе навколо:і сади,і ліси,і луки,і гори. На полях невтомно працюють люди, завершуючи збирати врожаї.

Під назвою «Щедрі дари осені», в клубі с. Переславичі, презентована виставка до дня врожаю. Усі охочі могли подивитися та посмакувати смачними подаруночками пані-осені. Діти, які із захопленням розглядали, яких незвичних форм можуть бути ті чи інші овочі та фрукти, ще й намагалися приміряти на себе роль когось із них,чим веселили одне одного. Завідувач клубом Руслана Атлас розповідала діткам про корисні властивості усього, що знаходилося на виставковому столі,а ще зачитала українську народну казку «Ходить гарбуз по городу», яку дітвора слухала з цікавістю та посмішкою. На завершення,гості пригощалися смачнючими подарунками, які на цьому столі зібрала для них осінь-чарівниця.