Юні літератори Павлівщини отримали нагороди

Дата: 28.11.2018 15:33

27 листопада здобувачі освіти 7 класу Павлівського ліцею Матвійчук Марія (вчитель Хомін Наталія Михайлівна) та ЗОШ І-ІІ ступенів с. Старий Порицьк Лагода Вікторія (вчитель Новак Олена Миколаївна)  взяли участь у «Літературній вітальні» , яку проводила  Волинська обласна бібліотека для юнацтва. Даний захід організовано для відзначення переможців і лауреатів обласного заочного конурсу " Юні літератори Волині" .

За підсумками конкурсу  Матвійчук Марію та Лагоду Вікторію нагороджено дипломами.  Поезії та прозовий твір юних літераторів увійшли у збірку "Слово обіймає горизонт".

Бажаємо успіхів на творчій ниві!