«Закохуймо у спорт Павлівську громаду!»

Дата: 20.11.2018 14:43

Громадською організацією «МЕТА-ПЛЮС» разом з активними та небайдужими жителями Павлівської громади,  за підтримки програми «Активні громадяни» від Британської ради в Україні та Громадської організації «Молодіжна Платформа» було реалізовано проект соціальної дії «Закохуймо у спорт Павлівську громаду!».

Реалізація проекту призвела до появи облаштованого спортивного майданчика в центральній садибі Павлівської громади та створила сприятливі умови для залучення дітей, молоді та жителів села до здорового спорту життя.

На оновленому спортивному майданчику, який освітлюється, створено умови для занять певними видами спорту: баскетбол, волейбол та міні-футбол.

Спортмайданчик – це місце спілкування найголовніших жителів нашої громади – дітей та молоді. Ігри на свіжому повітрі ідуть на користь здоров’ю, розвивають координацію, спритність, винахідливість, швидкість і точність рухів, правильну поставу, бажання зміцнювати своє здоров’я. Таким чином, він стає платформою для всебічного розвитку та веселого і активного відпочинку для всіх бажаючих.

Спортивний майданчик доступний усім мешканцям територіальної громади, оскільки знаходитться під відкритим небом. Він спонукатиме молодь та населення більш активно займатись спортом, сприятиме пропаганді здорового способу життя та зміцненню фізичного здоров'я мешканців громади.

У подальшому роботи по облаштування майданчика буде продовжено. Наприклад, є ідея щодо гумового покриття.

#activecitizensua #molodplatforma