«Здорова молодь – процвітаюча громада»

Дата: 21.12.2018 15:20

21 грудня на відновленому спортивному майданчику в центральній садибі Павлівської громади відбулися спортивні змагання серед збірних команд здобувачів освіти 9 та 10 класів Павлівського ліцею під керівництвом вчителів фізичної культури Оксани та Олега Секундів.

З вітальним словом до молоді звернулися працівники Павлівської сільської ради. Валентин Радзівіло (провідний спеціаліст гуманітарного відділу) зазначив, що розвиток спорту є одним із пріоритетів Павлівської громади, тому що забезпечення здорового способу життя необхідне для всіх жителів в будь-якому віці. Оксана Стасюк (уповноважена особа громадської організації «МЕТА-ПЛЮС») проінформувала присутніх про проведену роботу за даним проектом.

Спортивний майданчик був відновлений за підтримки програми «Активні громадяни» від Британської ради в Україні та Громадської Організації «Молодіжна Платформа». Реалізовувався проект громадською організацією «МЕТА-ПЛЮС» разом з активними та небайдужими жителями Павлівської громади та Павлівської сільської ради.

#activecitizensua #molodplatforma