Головне управління ДФС у Волинській області запрошує декларантів відзвітуватися про доходи у Центрах обслуговування платників

Дата: 10.01.2019 11:57

Декларацію про майновий стан і доходи можна подати в Центрі обслуговування платників за місцем податкової адреси, - звертають увагу волинських декларантів в ГУ ДФС в області.

Саме у ЦОП, що діють в містах і райцентрах області, фахівці ДФС допоможуть заповнити і подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи за 2018 рік.

Центри обслуговування платників працюють у робочі дні. З графіком їх роботи можна ознайомитися на субсайті територіальних органів ДФС у Волинській області в банері «Центри обслуговування платників».

Тож, волинські декларанти мають можливість протягом робочого дня завітати до ЦОП і відзвітуватися про доходи, отримані протягом 2018 року.

Нагадаємо, що з 1 січня 2019 року в Україні традиційно розпочалася кампанія декларування доходів.

Громадяни, котрі у 2018 році отримали доходи, з яких не було сплачено податок на доходи фізичних осіб, зобов’язані  заповнити і подати до 1 травня 2019 року річну податкову декларацію.

Звертаємо увагу, що до доходів, які згідно законодавчих вимог підлягають обов’язковому декларуванню, належать:

- доходи , з яких при нарахуванні або виплаті ПДФО не утримувався;

- доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам, тощо);

- спадок (подарунки) від осіб, які не є членами сім’ї першого ступеня споріднення;

- доходи від продажу інвестиційних активів;

- іноземні доходи.

Сектор комунікацій ГУ ДФС у Волинській області