Відбулись заходи до Дня пам'яті Героїв Крут в громаді

Дата: 29.01.2019 18:21

Фото без опису29 січня 1918 року в історії України з’явилася нова сторінка,  щедро полита молодою кров’ю,  назва якої  -  Крути. Трагічна загибель студентського куреня під  Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за Незалежну Україну. З нагоди пам’яті 101-ї річниці битви під Крутами відбувся вечір- спомин « Пам’ятай про Крути» в закладі освіти с.Трубки.  Ведучі заходу Богдан  Козакевич та Мар’яна Панасюк  ознайомили присутніх з кривавими подіями 29 січня 1918року, пробудили інтерес до вивчення історії своєї країни  та  пошану до людей, які боролися за свободу України. Всі присутні  мали змогу послухати пісні : «Крутянська тополя», «Виряджала мати сина», «Нас тут триста до бою пішло», «Пам’яті героїв Крут». А також подивитися тематичну виставку «Крути – наша честь». Підготували захід педагоги – організатори школи  Світлана Гусинська, Світлана Півницька та працівники культури  Наталія Шкарадюк  і Світлана Лаць.
         В Будинку культури села Завидів відбувся  екскурс у минуле з нагоди 101-ї річниці бою під Крутами "Любіть Україну, як вірні сини...". Директор закладу  Наталія Редько здійснила мандрівку в минуле сторінками трагічної історії нашого народу. Зазначивши, що подвиг юнаків під Крутами, що своєю кров'ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишається в історії і нашій пам'яті, як символ національної честі. Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих.