Відбувся товаристський волейбольний матч між спортсменками Павлівського ліцею та ЗОШ І-ІІІ ст.с. Луковичі

Дата: 06.02.2019 15:03

06 лютого в спортивному залі ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Луковичі   відбулася товаристська зустріч з волейболу серед дівчат між командами Павлівського ліцею та господарями зустрічі. Павлівський ліцей був представлений чотирма командами у різних вікових категоріях, а саме 10-11 класи, 9 клас, 8 клас, 7 клас.  Гра проходила в безкомпромісній, хоча і напруженій, але коректній боротьбі.

У старшій віковій групі із рахунком 3-1 здобули перемогу ліцеїсти Павлівки. В усіх інших поєдинках перемогла команда дівчат із Лукович.

Висловлюємо слова подяки директору ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Луковичі Руслану Недбайлу за створення умов для проведення матчу, дружньої атмосфери та хорошої співпраці.

Восени 2019 року відбудеться матч-відповідь у Павлівському ліцеї, але уже серед хлопців.