Проведено "Веселі старти"

Дата: 12.02.2019 15:07

12 лютого на базі Павлівського ліцею відбулись змагання «Веселі старти» серед школярів 3-4 класів під гаслом «Здорові діти – здорова нація»

Даний захід проводився з метою  залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом; популяризація здорового способу життя через засоби масової інформації; підвищення мотивації до занять фізичною культурою та спортом; організація активного відпочинку дітей; забезпечення зайнятості дітей у спортивних гуртках і секціях; формування патріотичних почуттів покоління, що підростає, які засновані на почутті відповідальності та гідності за свою команду.

Участь у змаганнях взяли три команди із Павлівського ліцею, ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Колона, гімназії с. Жашковичі

Змагання відбувались за програмою Положення про  проведення обласного фестивалю «Веселі старти» серед учнів 3 – 4 класів під гаслом «Здорові діти – здорова нація»

За результатами змагань перше місце здобула команда Павлівського ліцею, друге місце – команда ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Колона, третє місце посіла команда гімназії с. Жашковичі.

Призери нагороджені грамотами Павлівської сільської ради. Кожен учасник отримав подарунок – щоденник. Приємним сюрпризом були солодощі.